Farmasi Enternasyonal Resmi Web Sitesi Değildir.

BLOG

Farmasi Ve Avantajları

Farmasi bünyesinde satılan ürünlerin yelpazesi oldukça geniştir. Bir evde ihtiyaç olacak tüm malzemeler, kişisel bakım ürünleri ve daha pek çok ürün Farmasi bünyesinde bulunmaktadır. Temizlik ürünleri, makyaj, koku, saç bakım ürünleri, cilt bakımı, oto temizliği, besin takviyeleri ve mutfak ürünleri şirket bünyesinde tüketicilere sunulan ürünlerden sadece birkaçıdır.

Aynı zamanda Helal kozmetik ürünleri sertifikasına da sahip olan Farmasi firması ürünlerini bu sertifikaya uygun şekilde üretmektedir. Şirketin AR-GE laboratuvarlarına geziler düzenlenmekte ve bu sayede merak edenler şirketin standartlara uygun şekilde nasıl çalıştığını görebilmektedir. Üretim tesisleri Sağlık Bakanlığı denetimindedir ve İstanbul’ da Avrupa’ nın en büyük entegre kozmetik üretim tesisinde yer almaktadır. Modern fabrikalarda üretilen ürünlerin hepsi uluslararası standartlara uygundur.

Farmasi Gelişimi ve Tercih Sebebi

Farmasi tüketiciler için olduğu kadar bu işi yapan kişilere de ciddi avantajlar sağlamaktadır. Farmaside çalışan kişiler hayallerine ulaşma fırsatını elde etmektedir. Şirketin etkili kazanç sistemi ile üyeler yüksek kazanca ulaşabilmektedir.

Şirket bünyesinde birbirinden farklı iki Farmasi kazanç sistemi bulunmaktadır. Birinci sistemde ürünler %30’a ve %40’a varan oranlarda karlı şekilde satılmaktadır. İkinci sistemde ise prim usulü öne çıkmakta, kariyer sistemine göre çalışılmaktadır. Bu iki sistem sayesinde kendi işinizin patronu olarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Rahat iş imkânı sayesinde kişi kendine uygun çalışma süresi belirleyebilmekte ve eklenen üyeler ile giderek büyüyen bir kazanç ağı oluşmaktadır.